Diskusia 1/1: Neuveriteľný prípad robotického (ne)manžela

Podpor scifi.sk 2 % z dane

Diskusia

B.T. Niromwell
Bolo to super, páčilo sa mi, aj ako sa striedali rozprávači na štýl výpovede. Aj ked sa to mohlo skončit aj ešte lepšie, ale tak... nemuselo :D
20.03.2021
Jacob aka jakeerko
Keď vidím, s akým utrpením som zo seba vysúkal tie necelé dve A4ky, tak musím s obdivom uznať, že niekto vie za za 75 minút napísať a najmä vymyslieť tolko toho čo ty a ono to má ešte hlavu aj pätu, zaujímavú myšlienku a je to vtipné. Ja by som jednoducho nemal odvahu sa púšťať do toľkých myšlienok a dialógov, lebo za tak krátky čas by som to nestihol nikdy napísať :)
20.03.2021
xius
Ajajajaj, pocit menejcennosti ma tlaci. :) Paradna forma, napad, spracovanie a este aj rozsah. V tomto je taka davka nadsenia, ze by vysla na dve PNP. Klobuky dolu!
20.03.2021
Nebuzardar
Nie jeden rozprávač, ale hneď piati, skvelé
20.03.2021
Zlodejisnov
Super príbeh. Dobre napísaný a ta pointa. Veľmi ma to pobavilo :)
21.03.2021
Kahlan
Budú k tomu aj predchádzajúce kapitoly? Bolo by to pekné čítanie aj na dlhšie :) super!
21.03.2021
8HitBoy
Čo siii, šialene dobré a bláznivo obrovský rozsah. Do očí mi udrelo zopár preklepov, ale to je daň za časový limit a takyto masakrálny rozsah. Výborná robota, dávam bez váhania 10.
22.03.2021
JJ37
Ďakujem všetkým za krásne komentáre a spätnú väzbu :)
08.04.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.